Kontakt

Adresa

Hálkova 2, Praha 2


Potřebujete poradit?

Máte dotaz ohledně urovně , ceny , nebo jaké kurz si vybrat? Neváhejte nám zavolat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme.


FAQ

Některé z otázek, které dostáváme nejčasteji jsou zmíněné níže. Pokud nenajdete zpravne informace, kontaktujte nas, radi vam pomuzeme!

Kontaktujte nás a sjednejte si s námi schůzku, abychom se osobně poznali, přijdťe se podívat na naše akce nebo se zúčastněte dní otevřených dveří v naší jazykové škole (terminy dní otevřených dveří konzultujte na webu nebo na Facebook). Během všech těchto akcí si můžeme popovídat a určit vaši úroveň. Poté budete mít k dispozici zkušební lekce, během který se rozhodnete, zda vám námi doporučená jazyková úroveň a skupina vyhovují.

Bezne doporucujeme v rijnu, v unoru nebo v cervency, ale muzete se prihlasit kdykoliv! Rádi vám pomůžeme se zvolením jazykové úrovně a s výběrem vhodného kurzu.

Do standardního kurzu je možné se zapsat i v průběhu daného semestru, avšak je nutno přihlédnout k době uplynulé od začátku kurzu vzhledem k vaší úrovni italštiny.

Pokud se budete řídit radami vašeho vyučujícího a budete se na výuku pravidelně připravovat, zajisté ano! Účelem Corso Italiano je nabídnout studentům ty nejlepší jazykové zkušenosti a zážitky. Abyste získalivýsledky, je potřeba důvěřovat vašemu lektorovi a zároveň se výukou bavit, neboť studium nového jazyka je úžasné dobrodružství.

Obecně všichni naši lektoři mají alespoň základní znalosti českého jazyka, někteří hovoří velmi dobře česky, jiní méně dobře, ale během lekcí nebudete mít nikdy pocit nepochopení z důvodu jazykové bariéry. Všichni naši lektoři jsou italští rodilí mluvčí a pocházejí z různorodých částí Itálie. I z tohoto důvodu je Corso Italiano ideálním místem pro poznávání rozmanité italské kultury. Zde je možno zhlédnout videoprezentaci našich lektorů.

Preferujeme osobní přistup ke všem našim studentům, z toho důvodu maximální počet studentů ve skupině je 8.

Používáme zejména řadu “Nuovo Espresso” z Alma Edizioni. Jedná se o velmi komplexní učebnici. Při výuce zároveň používáme mp3 k dané učebnici, a tak si může student doma poslechnout znovu to, co slyšel na hodině. Lektoři také mohou při výuce používat video materiály; veškeré používané materiály student obdrží na flash disku nebo prostřednictvím odkazu na příslušné www stránky.

Nejjednodušší a zároveň nejlevnější způsob koupě učebnice k výuce je její rezervace na e-mailové adrese info@corsoitaliano.cz. Žádosti vždy vyřizujeme týden před zahájením semestru, proto je dostačující zaslat vaši objednávku včas a uhradit cenu učebnice. Žádosti po tomto termínu budou vyřizovány podle dostupnosti, nebo kdykoliv po dosažení minimálního možného počtu objednávek. Učebnici je také možné zakoupit ve velkých knihkupectvích, například v Luxoru nebo si u nas zapujcit za zalohu.

Je možné zaplatit celou částku kurzu bankovním převodem před zahájením kurzu, nebo hotově v první hodině. Každý balíček s kurzy obsahuje minimálně jednu zkušební lekci, kurz je možné zaplatit po absolvování zkušební lekce nebo před začátkem následující lekce. Rovněž přijímáme voucher Sodexo, rovněž hledáme individuální řešení pro vaše požadavky.

Je možné nahradit výuku v jiném kurzu stejné úrovně, jehož časy můžete konzultovat online nebo u vašeho lektora. Poté stačí zaslat e-mail na info@corsoitaliano.cz a zjistit, zda je ve vámi vybraném náhradním kurzu místo, nebo si zajistit materiál k probírané látce u lektora během půl hodiny před začátkem daného kurzu.

Zrušit lekci je možné prostřednictvím sms nebo e-mailu přímo vašemu vyučujícímu nebo sekretariátu školy s odůvodněním jejího zrušení. Je nutno tak učinit minimálně 24 hodin před začátkem dané lekce.

Pokud nedojde k jejímu zrušení z vaší strany 24 hodin před začátkem lekce, je lekce považována za absolvovanou. V tom případě je možné zažádat vyučujícího o program následující lekce.a o materiál pro její přípravu.

Potřebujete poradit?

Máte nějaký dotaz, nebo si nemůžete vybrat kurz a potřebujete poradit, který je pro Vás ten pravý?

Napište nám