Naše metoda je zábavná, efektivní a postavená na vašich přáních a cílech.

Corso Italiano má za cíl vás naučit v relativně krátkém čase komunikovat v italském jazyce, prakticky už  od prvních lekcí. V našich hodinách se zaměřujeme, na bohatou slovní zásobu, ale samozřejmě nepřehlížímet gramatiku, kterou se snažíme vysvětlit a procvičit efektivně, tak abyste ji mohli dobře používat v běžné komunikaci. Veškerá cvičení jsou výletem do italské kuchyně, literatury, historie a využívají dialogy z reálnho italského života.

Chceme vám poskytnout naše nejlepší zkušenosti k dosažení co největšího zlepšení. A proto se učíme i od vás, stavíme na styčných bodech mezi českým a italským jazykem.

Lektor je váš průvodce

Náš lektor je průvodce italštinou, doprovází vás na cestách, při kterých objevujete gramatiku a kouzlo komunikace. Všichni lektoři jsou rodilí mluvčí, ale mluví česky!!! Nemusíte se tak obávat, že byste nerozuměli, co vám vysvětlují. Každá lekci si připravují tak, aby byla pro každého užitečná a příjemná. Krůček po krůčku během hodiny budete mluvit přirozeně jen italsky aniž byste si toho všimli.

Corso Italiano nabízí všechny úrovně pokročilosti od úplných začátečníků až po pokročilé a můžete si vybrat z velké škály kurzů – standardní, intenzivní, zaměřené na italskou kulturu (doporučeno pro pokročilejší úrovně), italskou kuchyni, hudba, divadlo a mnoho dalších zajímavých témat.

Učíme úplně všechny a všude

Kromě poznávání krásy všeho italského tak pečujeme o váš profesionální rozvoj. Dlouhodobě spolupracujeme s několika firmami v Praze, pro jejichž zaměstnance připravujeme kurzy odborné italštiny zaměřené na  marketing, medicínu, právo a další dle jejich přání.

Myslíme i na ty nejmenší, i pro ně máme připravené kurzy italštiny v průběhu školního roku a také v průběhu léta, plné her a zábavy.

Nejste z Prahy a milujete italštinu? Nezoufejte, pro nás to neí žádný problém!!!.

Díky kurzu iTalia se můžemes společně učit prostřednictvím Skype nebo Webinar pěkně v pohodlí svého domova, kanceláře nebo třeba v parku.

Nemáte čas na pravidelné kurzy? Nevadí! My jsme flexibilní!

Corso Italiano Vám nabízí individuální kurzy italštiny na míru na základně vašich potřeb a přání

Všichni naši účastníci na konci kurzu obdrží certifikát o jeho absolvování, jehož získání můžete uvést i ve svém životopise.